פרסומת

דלג לתוכן העמוד
דיווח למוקד 106 זירת השקיפות
close menu

שירותים

סגירה close menu

ספריה עירונית

רבקה כרמל
מנהלת הספריה
רח’ זכריה משה 11, ראש העין

לשכת ראש העיר

חבצלת שפיר
מנהלת לשכת ראש העיר
נילי סולומון
מזכירת ראש העיר
רויטל יהודה
יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה ופורום נשים

צוות לשכת מנכ"ל

אילן הררי
מנכ"ל העירייה
רו"ח שירי כרמלי
עוזרת מנכ"ל
איילה משה
מנהלת לשכת מנכ"ל
יעל סבתי
מנהלת מחלקת תכנון אסטרטגי ובקרה

נבחרי ציבור

שלום בן משה
שלום בן משה
ראש עיריית ראש העין
עדי אביני
עדי אביני
סגן ראש העיר
מחזיק תיק חינוך ממלכתי דתי, מורשת ישראל ואסטרטגיה כלכלית. מחזיק תיק וועדת כספים. חבר בוועדות: בטיחות בדרכים, חינוך, מיגור אלימות, שימור אתרים, השמדה והנצלה, קשרי חוץ, תכנון אסטרטגי, פיתוח כלכלי ופרויקטים מיוחדים, בריאות, מוזיאון מורשת יהדות תימן ומורשת
ישי אדוארד
ישי אדוארד
סגן וממלא מקום ראש העיר בתואר מחזיק תיק ועדת משנה לתכנון ובנייה
סגן וממלא מקום ראש העיר בתואר מחזיק תיק ועדת משנה לתכנון ובנייה. מחזיק תיק וועדות: ביטחון וחירום, הנצחת זכרם של נרצחי טרור וחיילים, מיגור אלימות. מ"מ מחזיק תיק וועדת מכרזים. חבר בוועדות: כספים, חינוך, השמדה והנצלה, אובדנים ונזקים, קידום מעמד האישה, תכנ
הרב יעקב אדמוני
הרב יעקב אדמוני
חבר וועדות
חבר בוועדות: מכרזים, ביקורת, הנחות (תשלומי ארנונה), בטיחות בדרכים, שמות רחובות, תחבורה, השמדה והנצלה, מלגות לסטודנטים, אובדנים ונזקים, גמלאים, בריאות, מוזיאון מורשת יהדות תימן ומורשת העיר, ספורט. מ"מ בוועדות: כספים, קידום מעמד הילד, חינוך, וועדת משנה לתכ
דורון אמסלם
דורון אמסלם
מחזיק תיק רווחה וחינוך תורני
מחזיק תיק רווחה וחינוך תורני חבר בוועדות: מכרזים, בטיחות בדרכים, קידום מעמד הילד, חינוך, מאבק בנגע הסמים המסוכנים, שמות רחובות, תחבורה, מלגות לסטודנטים, קידום מעמד האישה, גמלאים, רווחה, תיירות, ספורט, מוזיאון מורשת יהדות תימן ומורשת העיר. מ"מ בוועדות: כ
בני אנניה
בני אנניה
מחזיק תיק נוער וצעירים, קליטה ועלייה ואזור תעשייה
מחזיק תיק נוער וצעירים, קליטה ועלייה ואזור תעשייה. מחזיק תיק וועדת הנחות (תשלומי ארנונה). חבר בוועדות: מכרזים, כספים, בטיחות בדרכים, תחבורה, מלגות לסטודנטים, קידום מעמד האישה, בריאות, רווחה, ספורט. מ"מ בוועדת משנה לתכנון ובניה.
אבישי גמליאל
חבר וועדות
חבר בועדות העיריה: ועדת כספים, ועדת משנה לתכנון ובניה, ועדת ביטחון, ועדת חינוך.
משה בן טובים
משה בן טובים
חבר וועדות
חבר בוועדות: בטיחות בדרכים, מאבק בנגע הסמים המסוכנים, ועדת משנה לתכנון ובניה, שימור אתרים, מוזיאון מורשת יהדות תימן ומורשת העיר. מ"מ בוועדת מכרזים.
עופר גבאי
עופר גבאי
מחזיק תיק חדשנות ויזמות
מחזיק תיק חדשנות ויזמות. חבר בוועדות: ביטחון וחירום, קידום מעמד הילד, איכות הסביבה, ועדת המשנה לתכנון ובניה, מלגות לסטודנטים, אובדנים ונזקים, קידום מעמד האישה, רווחה, ספורט, חבר ומ"מ מחזיק תיק וועדת תחבורה. מ"מ בוועדות: כספים, חינוך.
מיכאל מלמד
סגן ראש העיר, מחזיק תיק אגף תכנון והנדסה, מחזיק תיק מחלקת תרבות תורנית
סגן ראש העיר, מחזיק תיק אגף תכנון והנדסה, מחזיק תיק מחלקת תרבות תורנית מחזיק תיק וועדת מכרזים. חבר בוועדות: הנחות (תשלומי ארנונה), ועדת משנה לתכנון ובניה, מכרזים לבחירת מועמדים בכירים, שמות רחובות, השמדה והנצלה, קשרי חוץ, תכנון אסטרטגי, פיתוח כלכלי ופ
הילה אינדורסקי
הילה אינדורסקי
מחזיקת תיק נשים ומגדר
מחזיקת תיק נשים ומגדר. חברה בוועדות העירייה: יו"ר הועדה לקידום מעמד האישה, מ"מ ועדת מכרזים, יו"ר השמדה והנצלה, ועדת מלגות לסטודנטים, ועדת חינוך.
חנוך עוז
חנוך עוז
חבר וועדות
ד"ר יוכבד פנחסי אדיב
ד"ר יוכבד פנחסי אדיב
חברה וועדות
חברה בוועדות: ביקורת, קידום מעמד הילד, חינוך, מלגות לסטודנטים, קשרי חוץ, קידום מעמד האישה, תכנון אסטרטגי, פיתוח כלכלי ופרויקטים מיוחדים, תיירות. מ"מ בוועדת המכרזים לבחירת עובדים בכירים.
עומר רצון
עומר רצון
מחזיק תיק תרבות, ספורט והגן הלאומי מגדל צדק
מחזיק תיק תרבות, ספורט והגן הלאומי מגדל צדק. חבר בוועדות: כספים, ביטחון וחירום, איכות הסביבה, ועדת המשנה לתכנון ובניה, שמות רחובות, השמדה והנצלה, אובדנים ונזקים, קשרי חוץ, גמלאים, בריאות, רווחה, תיירות, ספורט.
רז שגיא
רז שגיא
מחזיק תיק וועדת הביקורת, חבר וועדות
מחזיק תיק וועדת הביקורת, חבר בוועדת הכספים, חבר בוועדת המכרזים, חבר בוועדת הביטחון, חבר בוועדה לקידום מעמד האישה, חבר בוועדת התחבורה, מ"מ בוועדת המשנה לתכנון ובנייה.
סיגל שיינמן
סיגל שיינמן
חברה בוועדות העירייה
חברה בוועדות העירייה: ועדת משנה לתכנון ובנייה, ועדת כספים, מ"מ יו"ר ועדת חינוך
מעוז שלום
מעוז שלום
מחזיק תיק מנהלות שכונות וקהילה
מחזיק תיק מנהלות שכונות וקהילה. חבר בוועדות: מכרזים, בטיחות בדרכים, קידום מעמד הילד, בריאות, רווחה, ספורט, שימור אתרים, תכנון אסטרטגי, פיתוח כלכלי ופרויקטים מיוחדים. מ"מ מחזיק תיק הועדה לקידום מעמד האישה. מ"מ בוועדת משנה לתכנון ובניה, שמות רחובות, אובדנ

מחלקות העירייה

דורית מיכאל
מנהלת הסדרי תנועה בתחבורה
ניר כהן
אחראי חוק חופש המידע
רח' שילה 21 (בניין ב'), ראש העין.
יוכי מדמוני
רכזת נגישות
עו"ד רוית קוממי

ניר אבנון
מבקר העירייה וממונה תלונות ציבור
רחוב שילה 21 (בנין א`), ראש העין
אילן הררי
מנכ"ל העירייה

אגף שירות לתושב

כרמית ון דר ולדן
סגנית מנהל המוקד העירוני, מ"מ מנהל המוקד העירוני
שילה 21, בניין ב', ראש העין

פניות הציבור

אביבה שמש
מנהלת מדור פניות הציבור
רחוב שילה 21

משאבי אנוש

חגית אקיבוטי
מנהלת אגף משאבי אנוש
אפרת עזאני
ס. מנהלת אגף משאבי אנוש
שירן שרעבי
מזכירת אגף משאבי אנוש
נופר צ'וקדיאן
מנהלת מחלקת מכרזי כח אדם ורווחת העובדים
רותם יפה
מנהלת מחלקת קליטה, נוכחות ופרישת עובדים
אורית שטייר
מנהלת מדור נוכחות מטה העירייה
הודיה חביב
מנהלת מדור נוכחות עובדים מעטפת חינוך
שרית בן דוד
מנהלת מדור תנאי שירות מעטפת חינוך
עולמית כהן
מנהלת מדור הדרכה, מכרזי כ"א ורווחת העובד

הלשכה המשפטית

הלשכה המשפטית

רחוב שילה 21 (בניין א') ראש העין

אגף רכש, מכרזים והתקשרויות

קרן נוני
מנהלת אגף רכש, מכרזים והתקשרויות
 עו"ד עינב לוי
 מנהלת מחלקת מכרזים והתקשרויות
 שמחה כהן
 קניינית ראשית
עדן כהן
 מ"מ מנהלת מדור הזמנות
 מור פדל שוקר
מנהלת מדור רכש והתקשרויות
אביעד מחפוד
מזכיר מחלקת מכרזים והתקשרויות
 רועי אשוואל
 מנהל מחסני העירייה

מחלקת שכר

יהודית בנישו/אלקריף

אליאן אליגאני

אוריאן ביסטרי פינטו

שרון כהן
מנהלת מחלקת שכר

מחלקת נכסים

שרון אביקזר, עו"ד
מנהלת מחלקת נכסים

אגף לשירותים חברתיים

כרמית קרואה
מזכירת האגף לשירותים חברתיים
שבזי 64, ראש העין
חגית בן רצון
מנהלת האגף לשירותים חברתיים

מחלקת מוגבלויות משפחות וסדרי דין

רונית שגיא
מנהלת מחלקת מוגבלויות משפחות וסדרי דין - נכויות, משפחות, סדרי דין ואינטק עובדת סוציאלית ועו"ס לחוק סדרי דין

ילדים, נוער ומשפחות

קרן חברוני
עובדת סוציאלית לחוק הנוער, רכזת הפרויקט ואת ההפניה למיזם
טליה עודד
עובדת סוציאלית , רכזת התכנית עם הפנים לקהילה
חנן אריאל
עובד סוציאלי - בית חם לנערים בגילאי חטה"ב - תיכון
ענבר דיין
עובדת סוציאלית בית חם לנערות בגילאי חטה"ב - תיכון
הילה בורטון
עובדת סוציאלית מועדוניות אוהל שלום
חלי מלכה
מנהלת מחלקת ילדים, נוער ומשפחות, עובדת סוציאלית לחוק הנוער
רחוב שבזי 64, ראש העין

שירות ייעוץ לאזרח - שי"ל

כנרת שאקי
מזכירת מחלקת שי"ל אמרכלות ולוגיסטיקה
רש"י 120, ראש העין
אילה חדד
סגנית מנהלת האגף לשירותים חברתיים אמרכלות ולוגיסטיקה
רש"י 120, ראש העין

היחידה להתנדבות עירונית באגף לשירותים חברתיים

אורלי אנקונינה
רכזת התנדבות עירונית
בית המתנדב, רח' סמדר 12 ראש העין

מחלקת משאבי קהילה וקידום בריאות

הילה חזי
מנהלת מחלקת משאבי קהילה וקידום בריאות
רח` שבזי 29, ראש העין

מחלקת גיל הזהב

רונית סקיטל
מנהלת מחלקת גיל הזהב
שבזי 64 (בקראוון) ראש העין

מחלקת התמכרויות

עו"ס חנה שלם
רכזת היחידה לטיפול בהתמכרויות נוער ומבוגרים

מרכז לשלום המשפחה

מירה בוברוב
מנהלת מרכז המרכז לשלום המשפחה, ראש צוות ומדריכה, מומחית בטיפול באלימות, פגיעות מיניות וטיפול זוגי ומשפחתי
רחוב קתרוס 37 (נווה אפק) ראש העין.

התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי

יוספה שירת
מנהלת התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי, עובדת סוציאלית מוסמכת בטיפול והדרכה בטיפול זוגי ומשפחתי. פסיכותרפיסטית יונגיאנית עובדת סוציאלית לסדרי דין

תכנית יתד:

ליאת ביבי
רכזת תכנית יתד

אגף הביטחון והפיקוח

נתנאל מיבר
מנהל אגף ביטחון, פיקוח ואכיפה
שילה 21 (בניין ב'), ראש העין

מחלקת מוסדות חינוך

מחלקת מוסדות חינוך
אורן מליחי - קב"ט מוסדות חינוך 074-7667604 , אחיעזר דחבש - קב"ט מוסדות חינוך 074-7667603

מחלקת פיקוח עירוני

ליאת צומעי
מזכירת מחלקת פיקוח עירוני
רחוב ש"י עגנון 12 פינת רחוב שבזי

מחלקת מתח נמוך

מחלקת מתח נמוך
אופיר חמרי - מנהל מח' טמ"ס

מחלקת ביטחון וחירום

מחלקת ביטחון וחירום
אבי ארז - סגן מנהל אגף ביטחון

מחלקת שיטור עירוני

יהודה דקל
מנהל אכיפה - שיטור עירוני
רחוב ש"י עגנון 12

מחלקת מינהלות ושיתוף הציבור

כרמית מנשה
מנהלת מחלקת מינהלות ושיתוף הציבור

מנהל החינוך

מור טולדנו
מנהלת מדור תיאום מנהלה ולוגיסטיקה, אחראית נגישות
שפרה סטרוסקי
ראש מינהל החינוך
מזכירות מינהל חינוך - יעל רדעי, ליאור גמליאל

המתמיד 9 ראש העין. שעות קבלת קהל - בתיאום מראש בלבד. מענה טלפוני במזכירות בימים א'-ה' בין השעות 12:00-08:30
שעות קבלת קהל - בתיאום מראש בלבד מענה טלפוני במזכירות בימים א'-ה' בין השעות 12:00-08:30

מחלקת כח אדם במינהל החינוך

אילנית צבי
סגנית מנהלת אגף בתחום כח אדם מעטפת החינוך
מירב חמרני
מזכירת מחלקת גיוס ובקרת עובדים בחינוך

מחלקת לידה עד שלוש

דנה מאיר
מנהלת מחלקת לידה עד שלוש

המחלקה לחינוך קדם יסודי

רינת מלול
מנהלת מחלקת חינוך קדם יסודי
דב גרונר 3 ראש העין
תהילה אברהם
מזכירת מחלקת חינוך קדם יסודי
דב גרונר 3 ראש העין
מענה טלפוני בימים א'-ה' בין השעות: 12:00-08:30
ענבל דנין
מנהלת מדור רישום גני ילדים
דב גרונר 3 ראש העין
נטע שמחי
מנהלת מדור פרויקטים ותקציבים
דב גרונר 3 ראש העין

אגף בתי ספר, נוער, צעירים וחדשנות

ד"ר מאיה גורדין
מנהלת אגף בתי ספר, נוער, צעירים וחדשנות

המחלקה לחינוך יסודי

לילך חוגי
מנהלת מחלקת חינוך יסודי

בתי ספר יסודיים

בית ספר אפק
בית ספר יסודי ממלכתי - בי"ס ניסויי לקיימות ברוח אנתרופוסופית
רח‘ גזית 10
בית ספר אשכול
בית ספר יסודי ממלכתי - בית ספר משלב
שבזי 155 ראש העין מצפה אפק
בית ספר טל
בית ספר יסודי ממלכתי
אשכולית 4, גבעת טל
נווה דליה - בית ספר יסודי ממלכתי
בית ספר יסודי ממלכתי - בי"ס ניסויי לקיימות ברוח אנתרופוסופית
נווה אפיקים 1
בית חינוך ע"ש רונה רמון
בי"ס יסודי ממלכתי, כיתות א`-ו`
אלברט איינשטיין 1 ראש העין
נופים - בית ספר יסודי ממלכתי
בי"ס יסודי ממלכתי, כיתות גן - ו’
נווה אפיקים 3
בית חינוך ע"ש שמעון פרס
בית ספר יסודי ממלכתי, א`-ו`
רחוב יפה ירקוני 9, פסגות אפק.
חיים גורי - בית ספר יסודי ממלכתי
בי"ס יסודי ממלכתי, כיתות א`-ו`
יגאל אלון 25
בית ספר מ"מ "שיא" ע"ש אורה הרצוג

חיים הרצוג 22
בי"ס יסודי ממלכתי "תגלית"

מרים הנביאה 33 ראש העין
נופרים - בית ספר ממלכתי צומח

נחשול 18
בית ספר ממ"ד אוהל שרה
בי"ס יסודי תורני-מוסיקלי לבנות, כיתות א’ - ו’
חותמי המגילה 15
בית ספר אוהל שלום
בי"ס יסודי ממלכתי דתי לבנים, כיתות א’ - ו’
החמישה 23
בית ספר צורים
בי"ס יסודי ממלכתי דתי בנים ובנות, כיתות א - ו’
דרך בגין 36
בית ספר ממ"ד רמב"ם
בי"ס יסודי ממלכתי דתי בנים ובנות, כיתות א’ - ו’, כיתות נפרדות
רח’ שבזי פינת רח’ דקר 1
בית ספר "רעות" ע"ש רועי קליין
בי"ס יסודי ממלכתי- דתי
רובע האומנים מתחם B בשכונת פסגות אפק רחוב מורטון מנדל 1
בית ספר נאות אילנה
בי"ס ממ"ד לחינוך מיוחד לתלמידים הלוקים בפיגור בינוני – קשה בגילאי 6-21
דב גרונר 3
בית ספר יסודי ממ"ד צומח A פסגות אפק
בי"ס יסודי ממלכתי-דתי צומח
גרטרוד עליון 21 ראש העין
בית ספר יסודי ממלכתי צומח B

מורטון מנדל 1 ראש העין
יצחק נבון - בית ספר ממלכתי

אלברט אינשטיין 3
בית ספר נאות אילנה
בי"ס יסודי
דב גרונר 3
בית ספר יסודי ממלכתי צומח B
בית ספר יסודי ממלכתי צומח B
מורטון מנדל 1 ראש העין
בית ספר יסודי ממ"ד צומח A פסגות אפק
בית ספר יסודי ממ"ד צומח A פסגות אפק
גרטרוד עליון 21 ראש העין

המחלקה לחינוך על יסודי

ד"ר מאיה גורדין
מנהלת המחלקה לחינוך על יסודי

בתי ספר על יסודיים

חטיבת הביניים בראשית

אלברט איינשטיין 1
חטיבת הביניים גוונים
בית ספר למנהיגות מעצבת, בי"ס ממלכתי כיתות ז` - ט`
דרך מנחם בגין 36
חטיבת הבינים היובל
בית ספר לאמנויות הבמה, בי"ס ממלכתי כיתות ז`-ט`
דרך מנחם בגין 69
אולפנת זבולון
בית ספר ממלכתי דתי לבנות, כיתות ז’ - י"ב
רח’ החמישה 51
תיכון דתי עתיד
בית ספר ממלכתי דתי לבנים, כיתות ז’ - י"ב
מנחם עמוסי 1 ת"ד 23

מחלקת חינוך תורני

גיל אור
מנהל מחלקת חינוך תורני
שילה 21 (בניין ב'), ראש העין
מלי קהתי 
מנהלת מדור חינוך מיוחד ורישום גני ילדים מחלקת חינוך תורני
אבנר קרני
קצין ביקור סדיר חינוך תורני

בתי ספר חינוך תורני

גיטה וויס
מנהלת בי"ס בית יעקב (בנות)
רח' מהריקא 5
הרב צבי וויס
מנהל בי"ס יסודי התורה (בנים)
רח' מהריקא 6
הרב יאיר בשארי
מנהל בי"ס תלמוד תורה בעקבי הצאן (בנים)
רח' חזון איש 84
הגב' שרה גורפינקל
מנהלת בי"ס אלומות רחל (בנים, בנות) רשת "נתיבות משה"
רח' המתמיד 25

מחלקת רכש והצטיידות

טובה לוי
סגנית מנהלת מחלקת רכש והצטיידות
המתמיד 9 ראש העין

יחידת מל"ח (משק לשעת חירום)

טובה לוי
רכזת וועדת יחידת מל"ח (משק לשעת חירום)
המתמיד 9 ראש העין

יחידת פרוייקט בריאות השן לתלמיד

טובה לוי
מנהלת יחידת בריאות השן לתלמיד
המתמיד 9 ראש-העין

המחלקה לקידום וייעוץ לנוער

יהודית שרוני
מנהלת המחלקה לקידום וייעוץ לנוער
תמר אגמון
מנהלת תחום השכלה
אלה גרילכס
רכזת מועדון נוער עולה
רעות חלא
עובדת חינוך טיפול
שגית סיגל אלכאווי
עובדת חינוך טיפול

מחויבות אישית ותעודת בגרות חברתית

רינת מגידו שעיה 
מנהלת רכזת מחויבות אישית ותעודת בגרות חברתית

המחלקה לחינוך מיוחד

יעל יעקבי
מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד והפרט
הדס חדד
מנהלת מדור ועדות זכאות ואפיון

מחלקת הסעות

ניצה יעיש
מנהלת מחלקת הסעות
גליה חתוכה
מנהלת מדור הסעות
ניר מחזרי
רכז מלווים

מרכז מצוינות עירוני

איילת כספי
מנהלת מרכז המצוינות
המתמיד 9 ראש העין

השירות הפסיכולוגי לילדים ונוער

אבי עזר
מנהל השירות הפסיכולוגי החינוכי הטיפולי
דוד המלך 23, ראש העין
אורי וייס
סגן מנהל השירות הפסיכולוגי ורכז החינוך המיוחד
דוד המלך 23, ראש העין
רחלי ישעיהו
סגנית מנהל מחלקת ארגון ותיאום בשירות הפסיכולוגי, מינהל חינוך
דוד המלך 23, ראש העין
תמר מנור
רכזת היחידה הקלינית
דוד המלך 23, ראש העין
דנית בן שאול
רכזת גני ילדים
דוד המלך 23, ראש העין
עדי שועה חיים
רכזת הדרכות ופיתוח מקצועי, אחראית תחום גני חובה
דוד המלך 23, ראש העין
אורית נעמד
רכזת התמחות חינוכית
דוד המלך 23, ראש העין

מנהל כספים

רחבעם חיים
ראש מינהל כספים, רו"ח
רחוב שילה 21 (בניין ב') ראש העין

הקונסרבטוריון העירוני לחינוך ויצירה

סימפוניה - הקונסרבטוריון העירוני לחינוך ויצירה

רח' זכריה משה 9, ראש העין

מחלקת הנדסה

חגית גרשי
מנהלת לשכת מהנדס העיר, תפעול ומעקב פרוייקטים
שילה 21 (בניין א') ראש העין
אינג' משה לורברבום
ראש מינהל הנדסה, מהנדס העיר
שילה 21 (בניין א') ראש העין

ווטרינריה

אילנית מדרי

יהונתן זכרין
מנהל מחלקת וטרינריה
רחוב המרץ 19

מחלקת הספורט

שריה אריה
מנהל מחלקת הספורט
גיא עגיב
סגן מנהל מחלקת הספורט- רכז ספורט וחנ"ג בבתיה"ס וספורט לאוכלוסיות מיוחדות
אמירה מנגדי
מנהלת מדור פעילויות ספורט
משה דעוס
מינהלן

מחלקת נוער וצעירים

פקס מחלקת נוער וצעירים: 074-7910499

רינת מגידו שעיה
מנהלת מחלקת נוער וצעירים
רחוב רמת הגולן 19, ראש העין
הדר שפיר
מזכירת המחלקה
רחוב רמת הגולן 19, ראש העין
חוף רשף
מנהל מדור נוער וצעירים
רחוב רמת הגולן 19, ראש העין
קובי סוזאץ
מנהל מרכז נוער "הצריף" (גילי 18-12)
רחוב שלמה מעודה 11
בן חפצי
מנהל מרכז נוער ״המרתף״ (גילי 18-12)
רחוב נווה אפיקים 1
טליה שובלי
רכזת נוער במרכז נוער ה"מרתף"
נווה אפיקים 1
מעיין פיטוסי לוי
רכזת מנהיגות נוער רשותית תנועות וארגוני הנוער והכנה לשירות משמעותי
רחוב רמת הגולן 19, ראש העין
ירדן אמר
מנהלת התנדבות בחינוך
אילן יוסף
מנהל מרכז צעירים ״קאסה״ (גילי 40-18)
רחוב נווה אפיקים 1
שיר סער
מ"מ רכזת השכלה ומלגות
רחוב נווה אפיקים 1
שירן לושי
שלוחת מרכז צעירים ״קאסה באביב״
שכונת אביב רחוב וולפסון פינת דוד המלך - לא פעיל זמנית

לשכת הדוברות

שירן אלבז
דוברת העירייה
דנה פדל
מנהלת מדור פרסום והנגשת מסמכים בלשכת הדוברות

תרבות ופנאי

חגית נגר
סגן מנהל אגף מינהל כללי לתחום תרבות ומנהלת מחלקת מורשת ישראל
אריאלה חיימי
מנהלת המחלקה לארגון ותאום בתחום התרבות
שילה 21 (בניין א' ) ראש העין

המחלקה למורשת ישראל

חגית נגר
מנהלת המחלקה למורשת ישראל
רחוב המתמיד 13 ראש העין
מייל האגף: Moreshetisrael@rosh.org.il

אגף תכנון עיר

אלדד גופר
אדריכל עיר
שילה 21, בנין א', ראש העין
מור אשוואל
מנהלת מחלקת תכנון עיר
שילה 21, בנין א', ראש העין
סמדר פנקר
בודקת תוכניות אגף הנדסה
שילה 21, בנין א', ראש העין
איריס דותן
מזכירת תכנון עיר
שילה 21, בנין א', ראש העין

מחלקת תחבורה ותנועה

פקס מחלקת תחבורה ותנועה: 03-9008813



רח' שילה 21, ראש העין, (בנין א) באגף ההנדסה.
מירב קוממי
מנהלת מדור בטיחות בדרכים
מורן אמיגה
מנהלת פרויקטים תחבורה
דורית מיכאל
מנהלת הסדרי תנועה בתחבורה

מחלקת מבני ציבור

אינג' עידו רדה
סגן מנהל אגף הנדסה מבני ציבור וחינוך

מינהל שיפור פני העיר (שפ"ע)

יהודה בן עזרא
מנהל מינהל שפ"ע
רחוב שילה 21 (בניין ב`) ראש העין
שרה קהלת
מנהלת מחלקת ארגון ותיאום ומזכירת המינהל
רחוב שילה 21 (בניין ב`) ראש העין

אגף תברואה ואיכות הסביבה

בועז כהן
מנהל אגף תברואה ואיכות הסביבה
רחוב שילה 21 ראש העין
אתי יחיאל
מזכירת אגף תברואה ואיכות הסביבה
רחוב שילה 21 ראש העין

מחלקת תברואה

רונן ג'ובאני
מנהל מחלקת תברואה
רחוב שילה 21 ראש העין

מזכירת מחלקת מיחזור ותברואה

מחלקת מיחזור

יואב תעיזי
סגן מנהל אגף תברואה, מנהל מחלקת מיחזור
סיגלית חסון
מזכירת מחלקת מיחזור ותברואה

מחלקת איכות הסביבה

דפנה לביא
מנהלת מחלקת איכות הסביבה
שילה 21, בניין ב', ראש העין
דפנה רודיק
מנהלת מדור קיימות
שילה 21, בניין ב', ראש העין
דקר שרעבי
מנהל מדור הדברה
שילה 21, בניין ב', ראש העין

אגף גנים, נוף וחזות העיר

אלחנן כהן
מנהל אגף גינון וחזות העיר
שילה 21, בניין ב', ראש העין

מחלקת תפעול ואחזקה

יריב חרזי
מנהל המחלקה וסגן מנהל אגף שפ"ע
אופירה מדמוני
סגנית מנהל המחלקה

מחלקת חשמל

דני לוי
מנהל מחלקת חשמל
מיטל דנין
מזכירת מחלקת חשמל

מחלקת רישוי עסקים

נעמי פנחס
מנהלת מחלקת רישוי עסקים
רחוב מלכי ישראל 15, ראש העין

מחלקת שילוט

נתנאל גרמה
מנהל מחלקת שילוט
רחוב שילה 21 (בניין ב`) ראש העין

אגף רישוי ופיקוח

יפי שגיא
מנהלת אגף רישוי ופיקוח
קרן טיב
מזכירת האגף

אתרים בעיר

ועדת ערר

מירב קוממי
מזכירת ועדת ערר